Encyklopedie pojmů

Technologie Duo Sensor

Průměr: 4.8 (46 hlasů)

Duo Sensor je technologie měření krevního tlaku, která zajišťuje vysokou přesnost naměřených výsledků.Technologie kombinuje 2 metody měření krevního tlaku: oscilometrickou a poslechovou. Představuje tak řešení i pro pacienty, kterým běžné tlakoměry tlak nezměří.

Tlakoměr s technologií Duo Sensor:

  • Je vysoce přesný. Nová technologie umožňuje měřit si doma tlak s přesností jako u lékaře.
  • Je vhodný pro všechny pacienty s hypertenzí. Hodí se i pro lidi s kardiostimulátorem. Dokáže totiž změřit krevní tlak i v situaci, kdy má pacient nepravidelný srdeční rytmus.
  • Dokáže diagnostikovat arytmii. Pokud ji přístroj zjistí, ukáže na displeji ikonku s upozorněním. Včas tak zachytíte problém, který by lékař v ordinaci mohl přehlédnout.

Tuto technologií využívají některé tlakoměry Veroval. Tlakoměr je schopen změřit tlak osobám s velmi slabými srdečními ozvy, které lze zachytit pouze oscilometrickou metodou. Tlakoměr si poradí i s velmi vážnými poruchami srdečního rytmu, které jinak než poslechovou metodou nelze přesně změřit.

Tonometry Duo Controlse velmi snadno používají a jsou vysoce odolné proti provozním chybám.

Pošlete to dál. I vaši přátelé ocení rady odborníků
Nahoru
Praktický průvodce správným měřením krevního tlaku
Britská společnost pro hypertenzi, Americké sdružení pro zdokonalování lékařských přístrojů, Evropská společnost pro hypertenzi a Německá liga pro hypertenzi doporučují tlakoměry Tensoval® a Veroval®.
Rychlé dodání
prostřednictvím našeho eshopu.
93 % uživatelů doporučuje tlakoměry Tensoval®
Nákup bez rizika – 14 dní na vrácení zboží
+420 800 100 150
Volejte ZDARMA
v po-pá 8–16 hod.
© 2022 HARTMANN-RICO a.s., Masarykovo nám. 77, 664 71 Veverská Bítýška