Už 200 let pečujeme o vaše zdraví

Vytváříme inovativní řešení, která pomáhají lidem po celém světě. Prostřednictvím našich produktů, služeb a poradenství se snažíme o to, aby péče o zdraví byla jednoduchá a zároveň účinná. Pomáháme – srdcem, partnerstvím, profesionalitou.

Srdce

Abychom posouvali péči o zdraví stále vpřed, děláme svou práci s vášní. Když přicházíme s novými nápady a uvádíme je v život, dáváme do toho nejen svou odbornost, ale i srdce. Proto se nám daří neustále zlepšovat efektivitu léčby, péče a prevence a zvyšovat kvalitu života milionů lidí. Jsme na naše úspěchy hrdí, ale neusínáme na vavřínech. Vždy zde totiž budou další životy, které můžeme naší neustálou prací zlepšit.

Partnerství

Abychom posouvali péči o zdraví vpřed, jsme otevření a spolupracujeme. Víme, že můžeme ovlivnit opravdovou změnu v dlouhodobém horizontu tím, že jsme otevřeni odlišným úhlům pohledu a budujeme dlouhodobá partnerství se zdravotníky, pečovateli, lékárníky, distributory i pacienty. Různé perspektivy totiž generují lepší nápady pro dobro více lidí.

Profesionalita

Abychom posouvali péči o zdraví vpřed, bereme vážně vše, co děláme. Máme odborné znalosti a jsme zkušení. Jednáme s lidmi s úctou, budujeme důvěru a vytváříme trvalé vztahy založené na upřímnosti, čestném jednání a transparentnosti. Přehodnocování daného stavu totiž může mít úspěch jen při vzájemném respektu a důvěře.

Naše tlakoměry
Tatínek s dcerou zadělávají těsto

Na vývoji spolupracujeme s lékaři

Po celou dobu své existence sbíráme znalosti a praktické zkušenosti, o které se s námi dělí lékaři i zdravotnický personál. Díky tomu dokážeme nabízet řešení, která přesně odpovídají jak praxi ve zdravotnických zařízeních, tak každodenní péči v domácím prostředí.

Na naše tlakoměry se můžete spolehnout

Tensoval duo control s unikátní technologií dvojího měření Duo Sensor měří stejně přesně jako rtuťový tlakoměr – jako jediný na trhu. Manžety vyrábíme tak, aby perfektně seděly a neovlivňovaly výsledky měření. Děláme všechno pro to, aby měření krevního tlaku bylo spolehlivé.

Všechny produkty jsou klinicky testovány

Ačkoli klinické ověření přesnosti a spolehlivosti měření tlakoměru není povinné, všechny produkty Tensoval úspěšně prošly klinickým testováním.

Máme vlastní servisní laboratoře

Jako přímý dodavatel zajišťujeme nejen záruční, ale také pozáruční servis všech tlakoměrů Tensoval. V případě reklamace tak produkt putuje přímo do naší technické laboratoře v České republice.

Thurid-Christiane Milde

Thurid-Christiane Milde, Ředitelka obchodní divize, Osobní péče o zdraví

"Naše srdce bije pro lepší zdraví zákazníků."

Prohlédněte si tlakoměry HARTMANN
Britská společnost pro hypertenzi, Americké sdružení pro zdokonalování lékařských přístrojů, Evropská společnost pro hypertenzi a Německá liga pro hypertenzi doporučují tlakoměry Tensoval® a Veroval®.
Rychlé dodání
prostřednictvím našeho eshopu.
93 % uživatelů doporučuje tlakoměry Tensoval®
Nákup bez rizika – 14 dní na vrácení zboží
+420 800 100 150
Volejte ZDARMA
v po-pá 8–16 hod.
© 2022 HARTMANN-RICO a.s., Masarykovo nám. 77, 664 71 Veverská Bítýška